YR1B53R6CC
MFR.Part #
YR1B53R6CC
JLCPCB Part #
C3487957
Description
-65℃~+155℃ 250mW 53.6Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS