CPF0805B24K3E
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0805B24K3E
JLCPCB Part #
C3961447
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS