CPF1206B4R22E
MFR.Part #
CPF1206B4R22E
JLCPCB Part #
C4256765
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.22Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS