CPF1206B10K2E
MFR.Part #
CPF1206B10K2E
JLCPCB Part #
C1697040
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS