ROX05SJ1K8
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
ROX05SJ1K8
JLCPCB Part #
C3458036
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS