SG73P2BRTTD106G
MFR.Part #
SG73P2BRTTD106G
JLCPCB Part #
C5893776
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS