CPF1206B10KE
MFR.Part #
CPF1206B10KE
JLCPCB Part #
C1699346
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS