CPF0805B93K1E
MFR.Part #
CPF0805B93K1E
JLCPCB Part #
C4300477
Description
-55℃~+155℃ 100mW 93.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS