CPF0603B174RE
MFR.Part #
CPF0603B174RE
JLCPCB Part #
C3963572
Description
-55℃~+155℃ 174Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS