CRGH2512F3K16
MFR.Part #
CRGH2512F3K16
JLCPCB Part #
C1706204
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 3.16kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS