ROX2SJ150K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
ROX2SJ150K
JLCPCB Part #
C1366722
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS