H4301RDYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4301RDYA
JLCPCB Part #
C3392549
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 301Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS