CPF0805B910KE1
MFR.Part #
CPF0805B910KE1
JLCPCB Part #
C2097888
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 910kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS