SR732ATTD8R06F
MFR.Part #
SR732ATTD8R06F
JLCPCB Part #
C2599756
Description
-55℃~+150℃ 333mW 8.06Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS