TLM2HDR039FTE
MFR.Part #
TLM2HDR039FTE
JLCPCB Part #
C1707234
Description
39mΩ 750mW Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS