CPF0805B8K2E
MFR.Part #
CPF0805B8K2E
JLCPCB Part #
C2143284
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 8.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS