WR08X8202FTL
MFR.Part #
WR08X8202FTL
JLCPCB Part #
C168476
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 82kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS