CPF0805B88R7E
MFR.Part #
CPF0805B88R7E
JLCPCB Part #
C3952642
Description
-55℃~+155℃ 100mW 88.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS