CRGH0805F10K7
MFR.Part #
CRGH0805F10K7
JLCPCB Part #
C4011919
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS