CPF0805B887RE
MFR.Part #
CPF0805B887RE
JLCPCB Part #
C4011682
Description
-55℃~+155℃ 100mW 887Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS