CPF0805B88K7E
MFR.Part #
CPF0805B88K7E
JLCPCB Part #
C4325418
Description
-55℃~+155℃ 100mW 88.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS