CPF0201B3K09E1
MFR.Part #
CPF0201B3K09E1
JLCPCB Part #
C4113357
Description
-55℃~+155℃ 3.09kΩ 30mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS