RU73X2A118RLTDF
MFR.Part #
RU73X2A118RLTDF
JLCPCB Part #
C4125915
Description
-55℃~+155℃ 100mW 118Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS