CPF0805B49K9E1
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0805B49K9E1
JLCPCB Part #
C1695356
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 49.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS