CPF0805B499KE
MFR.Part #
CPF0805B499KE
JLCPCB Part #
C4033973
Description
-55℃~+155℃ 100mW 499kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS