Y16241K25000T0W
MFR.Part #
Y16241K25000T0W
JLCPCB Part #
C4298111
Description
-55℃~+150℃ 1.25kΩ 200mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount