CPF0805B169RE
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0805B169RE
JLCPCB Part #
C4266902
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 169Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS