RP73D1J75KBTG
MFR.Part #
RP73D1J75KBTG
JLCPCB Part #
C4100855
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS