CRGH1206J150K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH1206J150K
JLCPCB Part #
C2103090
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS