H4P348KDCA
MFR.Part #
H4P348KDCA
JLCPCB Part #
C1408174
Description
-55℃~+155℃ 1W 348kΩ Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS