CPF0603F59RC1
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0603F59RC1
JLCPCB Part #
C4295129
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 59Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS