HV731JRTTD824J
MFR.Part #
HV731JRTTD824J
JLCPCB Part #
C5738199
Description
-55℃~+155℃ 100mW 820kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS