RP73D2B76R8BTG
MFR.Part #
RP73D2B76R8BTG
JLCPCB Part #
C4023999
Description
-55℃~+155℃ 250mW 76.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS