CPF0603F59KC1
MFR.Part #
CPF0603F59KC1
JLCPCB Part #
C2086097
Description
-55℃~+155℃ 50V 59kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS