CPF0603F178RC1
MFR.Part #
CPF0603F178RC1
JLCPCB Part #
C3999862
Description
-55℃~+155℃ 178Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS