RQ73C2B20RBTD
MFR.Part #
RQ73C2B20RBTD
JLCPCB Part #
C7060772
Description
-55℃~+155℃ 20Ω 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS