CPG0603F10KC
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPG0603F10KC
JLCPCB Part #
C2128240
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS