RN73H1JTTD1762C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1762C50
JLCPCB Part #
C4014539
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.6kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS