THS50180RJ
MFR.Part #
THS50180RJ
JLCPCB Part #
C1567131
Description
180Ω 50W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS