CPF0603F169RC1
MFR.Part #
CPF0603F169RC1
JLCPCB Part #
C5601803
Description
-55℃~+155℃ 169Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS