H4221RBZA
MFR.Part #
H4221RBZA
JLCPCB Part #
C1409112
Description
-55℃~+155℃ 221Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS