CPF0603F619RC1
MFR.Part #
CPF0603F619RC1
JLCPCB Part #
C4133189
Description
-55℃~+155℃ 619Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS