CPF0603B8K87E
MFR.Part #
CPF0603B8K87E
JLCPCB Part #
C3912922
Description
-55℃~+155℃ 63mW 8.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS