CPF0603B7K87E
MFR.Part #
CPF0603B7K87E
JLCPCB Part #
C5972791
Description
-55℃~+155℃ 63mW 7.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS