CPF0603B88K7E
MFR.Part #
CPF0603B88K7E
JLCPCB Part #
C4267302
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 88.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS