H4P8K66DZA
MFR.Part #
H4P8K66DZA
JLCPCB Part #
C3356971
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.66kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS