CRGH0603J1M2
MFR.Part #
CRGH0603J1M2
JLCPCB Part #
C2097321
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 200mW 50V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS