CPF0603B6K19E
MFR.Part #
CPF0603B6K19E
JLCPCB Part #
C4015866
Description
-55℃~+155℃ 6.19kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS