RN73C2A82K5BTG
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RN73C2A82K5BTG
JLCPCB Part #
C3912475
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 82.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS