ERA-3AED2493V
MFR.Part #
ERA-3AED2493V
JLCPCB Part #
C20014923
Description
-55℃~+155℃ 100mW 249kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS